יש לכם עמוד ברשת חברתית לשיווקו של העסק? תנו ל-Web3D לקדם אותו עבורכם

שיווק הוא כיום עולם מיוחד במינו, אשר פועל במידה רבה גם באינטרנט ובהתקני מחשוב ניידים. רואים זאת באופנים שונים, אך בצורה בולטת במיוחד ברשתות החברתיות. אם יש לכם עמוד ברשתות חברתיות עבור שיווק העסק, האופן שבו אתם מפעילים אותו משמעותי מאוד. במה זה מתבטא? וכיצד תוכל לסייע לכם בכך חברת Web3D?

חשיבות השיווק ברשתות חברתיות

שיווק צריך להתבצע, באופן שמותאם מאוד ללקוחות המיועדים. השאיפה היא, לפנות אל הלקוח במקום המתאים, בזמן המתאים ובאופן המתאים, מבחינתו. זה אומר בין השאר, לפנות אל הלקוח היכן שהוא נמצא. כיום, רשתות חברתיות מהוות מוקד מרכזי לפעילות רבה של אנשים ולעתים יום יומית ואינטנסיבית. כך שעסקים רבים כבר הבינו, שכדאי להם להיות בעלי נוכחות ברשתות החברתיות הבולטות. כאן ננכס לתמונה, הנושא של ניהול רשתות חברתיות  באופן מקצועי מהיבטים אלה. כשם שלא הייתם רוצים ליצור לעצמכם לבד שילוט, מודעות בעיתונות, פרסומת בטלוויזיה או אתר עסקי, כך לא הייתם רוצים לטפל לבד בניהול עמוד ברשת חברתית. לפחות, אם ברצונכם להשיג תוצאות מיטביות. ואיזה עסק לא רוצה זאת?

מה מציעה Web3D?

חברת Web3D מסייעת להפיק את המיטב, משימוש ברשתות החברתיות בעסקים. זאת, כולל:

נוכחות היכן שחשוב – ניהול נוכחות עסקים ברשתות החברתיות המובילות – פייסבוק, לינקדאין ואינסטגרם.

ניהול עמודים – במסגרת שירותי קידום ושיווק עסקים ברשתות חברתיות, היא מבצעת ניהול עמודים מקצועי עבור עסקים.

ניהול קמפיינים – ניהול קמפיינים שיווקיים ייחודיים לכל בית עסק.

ניהול פרסום ברשתות החברתיות – שירותי פרסום מוכוון תוצאות, באופן חודשי, כולל דו"ח מסכם אשר נשלח ללקוח מדי חודש.

 

 

יתרונות הניהול המקצועי

לניהול מקצועי של פעילות עסקית ברשתות החברתיות תועלות רבות. אם נדגים זאת בעזרת מה שמספקת Web3D, הדבר ימחיש במהירות למה הכוונה:

כימות והמחשה – מדידת נתונים מדויקת סביב פעילויות אלה, תוך שימוש בכלים מתקדמים וייעודיים לשם כך. שקיפות וזמינות בנושא זה, כך שהנתונים הרלוונטיים זמינים עבור הלקוח במהירות, 24 שעות ביממה.

התאמה לשינויים בשטח – מעקב שוטף אחר המתרחש במשק המקומי ובמיוחד ברשתות החברתיות.

המרת קהלי יעד – בעזרת הניהול המקצועי של Web3D, ניתן להפיק את המרב בכל הנוגע לשורה התחתונה: המרת לקוחות פוטנציאליים ללקוחות בפועל.

עוד על Web3D

חשוב לציין שכל זאת מוצע באמצעות חברת Web3D, על בסיס ניסיון עשיר של כעשרים שנה. האינטראקציה עם הלקוחות בנידון, היא מעין שותפות אשר מבוססת על מידת ההצלחה. לא דרושה מצד הלקוח כל התחייבות לטווח ארוך. כמו כן, החברה מציעה עוד שורה ארוכה של שירותים לעסקים, באופן שמאפשר לצמצם את היקף הספקים איתם אתם עובדים ולקבל את רובם, ממקור איכותי בודד. שירותים אלה, כוללים שירותי שיווק דיגיטלי בכלל (גם מעבר לרשתות החברתיות), שירותי מיתוג עסקי, מגוון פתרונות מולטימדיה, כולל מצגות עסקיות, הדמיות תלת ממד, סרטי תדמית ואנימציה, אחסון ותחזוקת אתרים, אפיון ממשקי משתמש וחוויית משתמש (UI/UX), הקמת אתרים ומערכות Web, פיתוח אפליקציות וכן שירותי עיצוב וגרפיקה. החברה הוקמה בשנת 1997 והייתה למעשה אחת מחברות הקמת האתרים הראשונות בישראל. Web3D מעסיקה יותר מ-20 מומחים בתחומים מקצועיים שונים, בהם מומחי דיגיטל, וובמסטרים ומומחי SEO, מאפייני מערכות מידע, מפתחים, מומחי אסטרטגיה ופיתוח עסקי, ארט דיירקטורים וגרפיקאים, אנימטורים ותלתיסטים.

לסיכום

הבטיחו שאתם מפיקים את התועלת המרבית מנוכחותכם ברשתות החברתיות, בעזרת שירותי העזר לנושא זה שמציעה חברת Web3D.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות