נכון שביטוח חובה נדרש על פי חוק. וזה הזמן לדעת למה צריך גם מקיף וצד ג'

ביטוח הוא מכשיר פיננסי אשר מבטיח מענה כלכלי כאשר מתרחש אירוע שכנגדו נערך הביטוח. הביטוח הוא למעשה אלמנט אשר מאפשר לחלק את הנטל הכלכלי שנגרם כתוצאה מתאונה או פגיעה, כאשר את הביטוח רוכשים מתוך מטרה להימנע ממעמסה כלכלית אשר עשויה להוביל לנטל כלכלי עצום על נהגים. בשנת 1970 אושר חוק אשר במסגרתו כל נהג שברשותו רכב ממונע נדרש לבצע רכישה של ביטוח חובה, אולם מעבר לביטוח כחוק, נהגים בוחרים לבצע רכישה גם של ביטוח מקיף כמו גם ביטוח צד ג'. מדוע מדובר בביטוחים חשובים בעבור כל נהג וכיצד תוכלו לקבל את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר? להלן הפרטים.

רכישה של ביטוח מקיף – הגנה פיננסית משמעותית

בשונה מביטוח חובה, ביטוח מקיף הוא לא חובה בחוק אלא רשות. מדובר בביטוח אשר כולל ביטוח לנהג עצמו כמו למשל נזקי טבע, חבלות שנגרמו לרכב בזדון, גניבה, שריפת הרכב, נזקים מתאונות דרכים שמערבות התנגשויות מרכב אחר כמו גם נזק שעלול להיגרם לנזק אחר, כלומר צד שלישי. במילים אחרות, באמצעות רכישה של ביטוח מקיף ניתן להבטיח כי במידה ונגרם נזק לרכב אחר באשמתכם, חברת הביטוח תישא בעלויות, לצד השתתפות עצמית. אם עד לפני מספר שנים היכולת לבצע השוואת מחירים ולקבל הצעה אטרקטיבית היה מוגבל למדי, כיום באמצעות הפלטפורמה של ביטוח בטאץ' תוכלו לבצע רכישה של ביטוח מקיף כמו גם ביטוח צד ג', וזאת מתוך מטרה ליצור הגנה פיננסית משמעותית שיכולה למנוע מכם כנהגים לשלם סכומי כסף גבוהים.

 

 

ביטוח צד ג' – מדוע הוא נדרש?

גם אם אתם נהגים ותיקים ובעלי ניסיון של שנים רבות על הכביש, אין ספק כי רכישה של ביטוח צד ג' מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לבטח את עצמכם מפני מבצעים שבהם נגרמו לגורם שלישי נזקים, כמו למשל פגיעה ברכב. לרוב, ביטוח זה כלול במסגרת של ביטוח מקיף, אולם ניתן לבצע רכישה של הביטוח הזה בנפרד ותוך שימת דגש על התאמה אישית. שימו לב כי סוג הביטוח הזה נועד לכסות על ההוצאות אשר עלולות להיגרם לצד ג' שאינו בעל המכונית המבוטחת, ובכך למנוע מכם להוביל להוצאה כספית כבדה בעקבות כיסוי נזקי.

רכישה של ביטוח מהווה הזדמנות מעולה ליצירה של מערך המבוסס על הגנה פיננסית המתבצעת באמצעות חברת הביטוח, אולם לפני שאתם ממהרים לרכוש, חשוב קודם כל לקרוא את המדריך הבא אשר יסייע לכם להימנע מטעויות ברכישת ביטוח, כל זאת מתוך מטרה להשקיע את הכסף בחוכמה ועם הבנה כי מדובר בפוליסה שאומנם אינה נחשבת בגדר חובה אך בהחלט יכולה לסייע לכם לצאת לדרך בראש שקט ועם יציאה ברורה כי לכל צרה שלא תקרה, תוכלו להפעיל את פוליסת הביטוח.

ביטוח בהתאמה אישית

אם עד לפני מספר שנים היכולת לבצע רכישה של פוליסת ביטוח הייתה כרוכה בהמתנה ארוכה על הקו לנציג שירות מטעם חברת הביטוח, כיום  ניתן להבחין בשינוי בעולם הביטוחים אשר עובר שינויים מרחיקי לכת בעשור האחרון, לא מעט בזכות חברות מובילות כמו למשל חברת ביטוח בטאץ' אשר מאפשרת לרכוש ביטוח מקיף כמו גם ביטוח צד ג', בהתאמה אישית ותוך שימת דגש על קבלת הצעת מחיר אטרקטיבית. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם לחסוך זמן ומאמץ ולבצע רכישה של פוליסת ביטוח מקיף לצד צד ג', בהתאמה אישית.

לסיכום

רכישה של ביטוח לרכב היא בגדר חובה במדינת ישראל, אולם בשביל להרחיב את היקף הביטוח, רצוי לבחון גם את האפשרות של רכישת ביטוח מקיף כמו גם צד ג', לטובת יצירת בסיס ביטוחי איתן, כאשר כיום ניתן לבצע את התהליך באופן מקוון, יעיל ואפילו חסכוני.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות