6 גאדג'טים ששינו את חיינו

 

אנו חיים בעידן שבו אנו רודפים אחרי הדבר הבא טרם הדבר הנוכחי הספיק להכות שורשים, פשוט כי לימדו אותנו שהטכנולוגיה הינה בור ללא תחתית ושבכול רגע נתון יש עשרה רעיונות חדשים שטרם מומשו, או שכן מומשו, אך רק חלקית ועוד ניתן להרחיבם. עם זאת, אם רק נעצור לרגע, נמצא שכבר בנקודה זו קיימים מגוון גאדג'טים אדירים ששינו את חיינו ללא היכר. בואו תבדקו אם חשבתם על אותם גאדג'טים שאנחנו מצאנו לנכון להוקיר – להלן השישייה הפותחת:

  1. ווקמן לצד MP3

זוכרים איך בשנות ה80 הווקמן פרץ לחיינו ונחשב למוצר הכי מגניב שאי פעם הגיע לביתנו? ובכן השנים חלפו והוא עבר כמה תהפוכות, עבר לדיסקמן ומשם צמצם נפחים והפך לMP3, עמו אנשים יכולים לעשות ספורט ביתר קלות ובאופן כללי לשמוע בכול רגע נתון פלייליסט אהוב.

  1. אוזניות אלחוטיות

אם ציינו את הווקמן, נעבור לציין חוליה משלימה, את האוזניות האלחוטיות. גם פה נמצא שהייתה דרך לא קצרה מאותן אוזניות מעוגלות שיושבות על האוזניים ושמתחברות עם חוט למכשיר, ועד שהן הפכו להיות אוזניות אלחוטיות מעוצבות, שלא רק איבדו את החוט, אלא גם עברו אל תוך החלק החיצוני של האוזן. מכאן שבאמצעותן הרבה יותר מהנה לנוע ובו זמנית לשמוע מוזיקה, ומי שבוחן לעומק את התחום עשוי למצוא מגוון דגמים מובילים, קרי אוזניות אלחוטיות של SKULLCANDY, כאלו שידועות כאוזניות קשת מעוצבות ושמתחברות לנייד באמצעות בלוטות'.

6 גאדג'טים ששינו את חיינו

  1. מצלמה דיגיטלית

עברו הימים בהם שקלנו פעמיים האם לצלם תמונה ונגמרו הימים בהם עמדנו שעה בשורה עד שהצלם מצא את הפוזיציה המתאימה על מנת לקחת תמונה. כיום באמצעות צילום דיגיטלי ניתן לצלם כל מה שרק רוצים וכמה פעמים שרק רוצים, וזאת כי מבחינה כספית אין לכך משמעות. למה כן יש משמעות? לעובדה שגילאי הילדים שמתעדים דברים ירד באופן משמעותי, לעובדה שאנשים זוכים לפתח רק תמונות מוצלחות ולעובדה שכיום הרבה יותר אנשים נהיו "מעצבים" – מוסיפים בקלות פיצ'רים ותיקוני צבעים.

  1. גאווה ישראלית – דיסק און קי

הדיסק און קי ללא ספק שינה את חוקי המשחק. הוא שם סוף לצורך להיעזר בתקליטורים בלתי נוחים בעליל ואפשר נשיאה של עולם מידע שלם באמצעות כלי קטן ממדים ולא מורגש, כאשר בין היתר המחיר מאוד סמלי, כך שכיום ניתן לשמור כל סוג של ידע בקלות ואף לייעל מגוון פעולות, קרי פיתוח תמונות.

 

  1. ניווט לווייני

לGPS ללא ספק יש מקום של כבוד בכל רכב ורכב, כי גם אם אתם טובים בדרכים ואין לכם בעיה לנווט באמצעות מפה, עדיין נוח שמכשיר מתקדם מורה את הדרך, כך שאין צורך לעצור בצד ולהוציא מתא הכפפות את המפה, אין צורך לערוך שיעורי בית מקדימים לפני כל נסיעה, ואין צורך לחפש אנשים טובים באמצע הדרך ולהתייעץ עמם. מכאן שמכשיר זה מניע הרבה יותר אנשים לעלות על הרכב ואף מגדיל את רף הבטיחות בעת הנהיגה, ולו כי כאשר בטוחים לגבי היעד והפנייה הבאה, סך הנסיעה יותר מושכלת ורגועה.

  1. מיקרוגל

לא הרבה יודעים, אך מכשיר המיקרוגל הומצא במקרה, בעת שמהנדס אלקטרוניקה שעמד במעבדה שהכילה חלקי רדאר גילה במפתיע שהחטיף שיושב בכיסו נמס בן רגע. המיקרוגל שינה סדרי עולם והתאים כמו כפפה ליד לעידן בו אנו חיים, לעידן בו אנשים מבקשים מענה מעכשיו לעכשיו.

בעוד עשור מהיום

בטוח שיש לכם מה להוסיף לרשימה, וזאת כי כיום לאן שלא נביט נמצא גאדג'ט מגניב שמשנה את חוקי המשחק, וברוב המקרים גם מקצר ומייעל מהלכים, כך שיהיה מעניין לכתוב בדיוק את אותו מאמר בעוד עשור מהיום.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות