יעד אסטרטגי למשקיעים: כל היתרונות בהשקעות נדל"ן באירופה!

השקעת נדל"ן באירופה הפכו ליעד אסטרטגי בעבור משקיעים ישראלים שמבינים כי מדובר בשוק תוסס, אך גם יציב. למעשה, השקעה מהסוג הזה מגלמת בחובה שפע של יתרונות אשר יכולים לסייע לא רק לטובת מינוף הכספים, אלא גם גיוון של תיק השקעות וכן יצירה של מענה שבמסגרתו תוכלו להרחיב את טווח ההשקעה. מההם היתרונות של השקעות נדל"ן ביבשת אירופה? אנחנו כאן עם הפרטים.

שוק נדל"ן יציב

בניגוד לשוק הנדל"ן בישראל אשר חווה נודות המעלות את ערך הדירות באופן משמעותי, באירופה המצב שונה וזאת בשל אפיקי השקעה אטרקטיביים באזורים כמו מזרח ומערב אירופה הנחשבים לאזורים מבוקשים מאוד להשקעות נדל"ן, בזכות כלכלה יציבה וכן עידוד משקיעים לביצוע השקעות בהתאם למדיניות מיסוי ידידותית. אין ספק כי מדובר באחד מהיתרונות הבולטים שהופכים את תחום השקעות הנדל"ן באירופה לבעל חשיבות אסטרטגית מהמעלה הראשונה. מידע נוסף מהווה הזדמנות נהדרת בעבורכם להעמיק את הידע בתחום הזה, ולנצל את הפלטפורמות הדיגיטלית לטובת קבלת החלטות המתבצעות בהתאם למגמות העדכניות.

מגוון רחב של אפיקי השקעה

בעולם השקעות הנדל"ן באירופה יש שפע של אפיקים ומאפיינים. בין האפיקים הללו ניתן למנות בן היתר השקעת נדל"ן יזמית המתבצעת בליווי של קרן הון סיכון המאגדת מספר משקיעים יחדיו, רכישה של נדל"ן כחלק מקבוצה של משקיעים המאפשרת לכם לא להפחית את ההון הראשוני לצד השקעת נדל"ן פרטית. המגוון של נתיבי ההשקעה הוא זה שמגלם בחובו יתרון בעבור משקיעים שרוצים להפחית סיכונים, ולהתאים את ההשקעה לצרכים האישיים.

טיפול שוטף בנכס

חשש טבעי מצד משקיעים ישראלים להשקיע בתחום של השקעות נדל"ן באירופה נובע בשל המרחק הגיאוגרפי אשר משפיע על היכולת לנהל את הנכס לאחר תהליך המכירה. לאור העלייה בכמות המשקיעים הזרים, ישנן חברות ישראליות אשר מספקות לכן שירות הכולל טיפול שוטף בנכס וכן התנהלות מול הדיירים, מה שמשאיר לכם את היכולת להתמקד בביצוע של השקעות נוספות וכן לנהל את הנכס בליווי מקצועי המתבצע תחת פיקוח הדוק לכל אורך הדרך.

 

 

תשואות יציבות

התשואה כתוצאה מהשקעה בנכס נדל"ן באירופה היא טובה יותר וגבוה יותר מאשר כאן בישראל, בייחוד על רקע שחיקת התשואות כתוצאה מהשכרה של נכסי נדל"ן בישראל. באירופה אפשר לקבל תשואה אשר נע בין 4%-8%, תלוי בסוג הנכס, המדינה וכן רמת הביקוש. מדובר ביתרון בולט המאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם ממנפים את הכספים ומקבלים בעקבות כך תשואה יציבה וקבועה לאורך זמן, שאותה ניתן גם למנף לטובת השקעות נוספות.

ליווי בנקאי מלא

בניגוד לישראל, ההון העצמי הנדרש להשקעה ברכישה של נכס באירופה הוא נמוך יותר. במדינות כמו למשל רומניה, פולין ופורטוגל ההון העצמי הנדרש הוא פחות מחצי מיליון ₪, כאשר ניתן לקבל גם מימון בנקאי מלא מצד בנק זר. הליווי מאפשר להגיע להון הנדרש, ובכך לממש את העסקה. אולם, צריך לדעת כי אתם נדרשים להפקיד פיקדונות וערבויות בהתאם להסכם חתום המתבצע באמצעות עורך דין המתמחה בתחום מקרקעין בחו"ל.

לסיכום

היתרונות אותם הצגנו לכם כאן הם בעלי השפעה ישירה על קבלת ההחלטות, רגע לפני השקעה משמעותית כמו זו. יחד עם זאת, כמו בכל דבר בחיים, גם כאן יש חסרונות שאותם צריך לקחת בחשבון. על כן, התייעצות עם חברה מקצועית המתמחה בתחום הזה וכן בחינת הצרכים וההון העצמי היא זו שתאפשר לקבל החלטות מושכלות, ולנצל חלון הזדמנויות בדמות השקעה בנכסי נדל"ן במדינות ברחבי האירופה.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות