עושים חיים עם רוי בוי: הכירו את כוכב הילדים המפתיע של השנה

רוי בוי נחשב בשנים האחרונות לאחד מכוכבי הילדים הגדולים ביותר בישראל, ולא בכדי. רוי עוז אשר נולד וגדל באזור השרון הצליח ברבות השנים להפוך לשם דבר בעולם הילדים, כל זאת בזכות הערכים אשר הפכו להיות מזוהים מאוד עימו ואשר כוללים בין היתר את האהבה לבעלי חיים ולטבע, מסתורין לצד יכולת לסחוף את הקהל ולהפוך את המופע שלא למופע שיכול להתאים לא רק לקהל צעיר, אלא גם לקהל המבוגר. אם עדיין לא שמעתם על כוכב הילדים הזה, עכשיו הגיע הזמן.

רוי בוי – כוכב ילדים אהוב ומוערך מאוד

בשנים האחרונות ולאחר עבודה שנמשכת כבר עשרות שנים אצלך רואים פה היא לבסס את שמו ולהפוך לאחד מכוכבי הילדים המצליחים והמבוקשים ביותר בישראל. עדות לכך אפשר למצוא בסדרה של מופעים ושרה לו בפארק ראשון לציון וזכו לאהבת הקהל פסיי עד כדי כך כי הוחלט לפתוח שורה של מופעים נוספים בזמן חג החנוכה. הייחודיות של רוי בוי מגיעה לידי ביטוי אין בה ערכים ובמסרים אותם הוא מעביר לקהל הצעיר ואשר כוללים בין היתר את היכולת לתרום ולסייע לאחר, גידול וטיפוח של בעלי חיים לצד הבנה כי הטבע הוא המשאב החשוב ביותר ועלינו לשמור עליו. על כן ניתן לומר כי כוכב הילדים המפתיע של השנה מצליח לסחוף אחריו ההמונים לסחוף אחריו את ההמונים, כפי שניתן להתרשם עם מכירת הכרטיסים המואצת שמתרחשת בימים אלו לקראת המופע הגדול שלו בפארק.

ההשקעה במופע הזה ניכרת, הן בשל היכולת של רוי בוי להעביר את המסרים והערכים שלו באופן יצירתי ומגבש והן בשל היכולת של הילדים  והמשתתפים לקחת חלק פעיל ובכך להפוך את החוויה הזו לחוויה חיובית ומגבשת במיוחד. היכולת של רוי בוי לתקשר עם הקהל כמו גם להעביר את המסרים שלו היא זו שהפכה אותו לכוכב בסדר גודל עצום, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות לפגוש אותו במסגרת של המופע הגדול בפארק ראשון לציון.

 

 

הזמנה של כרטיסים במחיר נגיש לכל כיס

המופע של רוי בוי בפארק הוא מופע מושקע המיועד גם בעבור קהל צעיר וגם בעבור קהל מבוגר. רוי בוי פארק מהווה חוויה שאסור לפספס, הן בשל מופע מושקע שבמסגרתו יוצא רוי בוי לחיפוש אחר סוסת הזהב ביחד עם שותפו ג'אנגו הסוס, כאשר לאורך המופע יש שילוב של מוזיקה מקפיצה לצד עלילה סוחפת שהופכת את המופע הזה למופע מבוקש מאוד. החדשות הטובות הן שאפשר לבצע הזמנה של כרטיסים דרך האתר בעלות כספית נוחה לכל כיס, ובכך לשריין את התאריך לכדי יצירה של חוויה משפחתית מהנה ומגבשת, כפי שיעידו הצופים אשר נכחו במופעים הקודמים ודיווחו על מופע מושקע וייחודי, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים בחוכמה.

לסיכום

מזה שנים רבות שרואה בואי הוא כוכב ילדים אהוב ומוכר אשר זוכה לאהבה אדירה מצד הקהל ולא בכדי. כעת עם המופע החדש שלו בפארק גם אתם תוכלו לקחת חלק ולהשקיע את הכסף מפסיק אין בשל מופע מרשים או מושקע מאוד מבחינת העלילה ומבחינת האווירה הכללית והן בשל היכולת לנצל את הזמן לטובת אטרקציות שונות הכוללות בן היתר מתחם קארטינג, קטיף, מתחם פיקניק, מתחם אוכל לצד אווירה שמחה וקלילה. אז קדימה,  למה אתם מחכים? הגיע הזמן לשריין את מקומכם, ובכך ליצור מענה המגיע לידי ביטוי במסגרת של חוויה משפחתית מגבשת המתרחשת בלב הארץ.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות