איתור קופות גמל: הכסף שלכם לא הולך לאיבוד!

בטוח שיש לכם כמה קרנות פנסיה הרשומות על שמכם והנמצאות במקומות נסתרים מעיניכם. קרוב לוודאי שהנתונים המדויקים רשומים בבתי ההשקאות המובילים בארץ, או בתיקים המאובקים של חברות הביטוח.

יותר מידי ישראלים מסתובבים בארץ עם תחושת פיקוח. הם יודעים שיש להם קופת גמל באיזה מקום, ושיתכן שיש בה הרבה כסף, אבל אינם מצליחים להיזכר מי פתח אותה עבורם, באיזו חברת ביטוח, על כמה כסף מדובר בדיוק, ואיפה מתחילים לחפש אותה.

איתור קופות גמל

אז זהו. שתבוסתנות ותחושת קרבן אינה פתרון מעשי

חברת איתור קופות גמל מסייעת לכם להשיב את קרנות הפנסיה האבודים, ומחזירה לכם את כל הכספים האבודים הרשומים אי שם על שמכם. כי הכספים האלו שייכים לכם. והגיע הזמן שתקבלו אותם.

המומחים בחברות אלו מציעים שירות מקיף בכל הנוגע לאיתור קופות גמל, כספים אבודים ממקורות אחרים, ואיתור כל החשבונות האבודים הרשומים על שמכם. אם אינכם מעוניינים או אינכם יכולים להתנהל מול בתי ההשקעות וחברות הביטוח, שרק יערימו עליכם קשיים, נציגי השירות ישמחו לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם טיפול מסור.

איתור קופות גמל: חוויה אחרת לגמרי

אלפי אנשים בישראל אינם מודעים לסכומי הכסף הגבוהים הרשומים על שמם והמושקעים בקרנות השתלמות, קופות גמל, ביטוחי מנהלים או קרנות פנסיה. עם השנים, אנשים מחליפים מקומות עבודה רבים, שבחלקם ביצעו חסכונות משמעותיים, אך עם חלוף השנים, הם אינם יודעים כיצד למצוא כספים אלו או היכן הם ממוקמים.

בחלק מהמקרים, אנשים מקבלים בירושה קופת גמל או קרן השתלמות, מבלי שיהיו מודעים אפילו למתנה הגדולה שנפלה בחיקם. קרנות אלו נותרות ללא דרישה, וחבל. עם מילוי הפרטים האישיים בטפסים המקוונים של חברת איתור קופות גמל, תקבלו שירות של נציג החברה שיסייע לכם לאתר את הכספים האבודים.

איך עובד תהליך איתור קופות גמל

תהליך איתור קופות גמל אבודות או שנשכחו מתבצע במספר שיטות. נציגי החברה מעיינים בכל המסמכים שברשות המבוטחים, המכילים את הנתונים אודות קופות הגמל וקרנות ההשתלמות שבוצעו במהלך החיים.

אם לא קיימת ניירת רלוונטית המאמתת את הזיכרון לגבי הקרנות האבודות, מומלץ להתקשר עם חברת איתור קופות גמל המתמחה באיתור קופות גמל, כספים אבודים וקרנות השתלמות, למלא את הטפסים הרלוונטיים ולהניח למומחים לעשות עבורכם את העבודה המקיפה, עד להשבת הכספים האבודים.

כמה כספים איבדתם במשך השנים דרך חברות הביטוח?

שירות איתור קופות גמל וכספים אבודים הפך להיות פופולארי בשנים האחרונות. השירות מתבצע בתהליך מורכב  ומקיף הכרוך בירידה עד לאחרון הפרטים הקטנים. נציגי החברה מתמחים באיתור החסכונות המנוהלים במשך שנים ארוכות בחברות השונות, ולכן, גם אם תרצו לבצע את התהליך בעצמכם, תשקיעו זמן יקר ולא בטוח שיש לכם את הקשרים הדרושים.

חברות איתור קופות גמל, המצוידות בייפוי הכוח מטעמכם, פונות בשמכם לחברות הביטוח והחברות המחזיקות בקרנות השונות, עם השאילתות המתאימות. עם קבלת התשובות לגבי הכספים האבודים הרשומים על שמכם או על שם קרוב משפחה שנפטר, ניתן לאתר את מיקום הכסף האבוד, הקרן או חברת הביטוח בה הוא מוחזק, ובעיקר, כמה כסף מגיע לכם לקבל בחזרה לרשותכם.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות