שומרים על הסדר גם במערכות הבריאות: הכירו את התוכנה לניהול מרפאה של תפנית

מרפאות הן סוג מיוחד של עסקים או מוסדות. מצד אחד הן מתנהלות כמו כל עסק, עם ההיבטים הכספיים והאדמיניסטרטיביים הזקוקים למענה מקיף. מצד שני יש פעילות ליבה מיוחדת בתחום הרפואי, אשר חשובה מאוד ואפילו קריטית עבור מי שמשתמשים בשירותיהן. אם רוצים לנהל את המרפאה באופן מוצלח, אלו הם היבטים שצריך לתת להם מענה מוקפד ומערכתי, וכיום בעידן המודרני עושים זאת באמצעות תוכנות מתקדמות. דוגמה מצוינת לתוכנה מתקדמת כזו היא מערכת תפנית של חברת מטריקס. בואו להכיר את המערכת שתעשה לכם סדר.

פתרון בגישת ה-ERP

תפנית היא פתרון מסוג ERP או Enterprise Resource Planning. רבים מכירים את המושג, גם אם עדיין לא התנסו בכך אצלם בעסק. הרעיון הכללי הוא להשתמש במערכת אחת מרכזית, אשר מטפלת ברוב או בכל מה שדרוש לכם בניהול השוטף, ובמקרה זה – בניהול מרפאה, ומערכות ERP הן פתרון טוב מאוד עבור מרפאות בימינו. כיום, יש בשוק מבחר גדול של פתרונות ERP כגון תפנית, שהיא כאמור תוכנה לניהול מרפאות. באמצעות מינוף חכם של היכולות של המערכת הזאת, תוכלו לנהל מרפאה באופן הטוב ביותר. המערכת כוללת בין השאר פתרונות עבור ניהול זימון תורים, עבור הניהול הלוגיסטי, הניהול הפיננסי וכן מנגנון של ארכיון דיגיטלי.

 

 

ניהול תורים במבט מקרוב

אחת הפעילויות הבסיסיות אך החשובות ביותר במרפאות היא מערכת ניהול התורים מול המטופלים במרפאה. כדי להמחיש את יכולות המערכת ואת גישת המודולים של עולם ה-ERP, אפשר לבחון את מודול ניהול התורים של תפנית. הינה כמה תכונות חשובות שהמודול הזה כולל:

  • ממשק גרפי נוח – ממשק גרפי לניהול קל ופשוט של העניינים, כגון תהליכי זימון תורים
  • התראות למטופלים – מנגנון אוטומטי של שליחת התראות למטופלים על תורים קרובים
  • אופטימיזציה לזימון התורים – יכולת לארגן את התורים באופן היעיל ביותר

באמצעות כל אלו ועוד, הפעולה החשובה של ניהול התורים נעשית באופן הטוב ביותר ובמקביל גם בקלות ובכמה שפחות בזבוז זמן לצוות.

עוד על תפנית

בכל הנוגע למערכות ERP ולמערכת עסקיות בכלל, הגורם העומד מאחורי המערכת הוא חשוב ביותר. ודאי תשמחו לשמוע שמאחורי מערכת תפנית עומדת חברה ברמה הגבוהה ביותר – חברת הטכנולוגיה מטריקס. מטריקס היא מהבולטות ביותר בארץ בפיתוח תוכנה לעסקים, והיא חברה ותיקה ומוערכת מאוד. את מערכת תפנית החברה פיתחה באופן מלא במשך כשני עשורים. המערכת בשלה, יציבה ואמינה מאוד לשימוש נרחב במגוון תחומים ומוסדות – עוד היבט חשוב מאוד לגבי תפנית הוא שהיא מותאמת מראש למגזרים עסקיים שונים. פרט להתאמתה לניהול מרפאות, המערכת זמינה גם בהתאמה לניהול במגזרים נוספים כגון יבואני רכב או בתי דיור מוגן. הרעיון הוא פשוט: במקום להשקיע זמן וכסף בהתאמה אישית של מערכת ERP למגזר העסקי שלכם, אתם בוחרים בפתרון מסוג זה אשר כבר מותאם לכך מראש. ככה תוכלו לחסוך זמן וכסף ולקבל התאמה ברמה הגבוהה ביותר. ההתאמה מתבטאת כמובן גם בתאימות מרבית לכל דרישות החוק והתקנות המקומיות בהיבטים כגון הנהלת חשבונות. תפנית היא לא רק מערכת שלמה, בשלה וגם מותאמת למגזר שלכם, אלא גם מערכת הממשיכה להיות בפיתוח. שיפורים שונים מוכנסים בה באופן מתמשך וכמובן, היא מגיעה גם עם תמיכה מקצועית ומקיפה.

לסיכום

מערכת תפנית היא מפתח רב עוצמה לניהול יעיל של המרפאה, בין שמדובר בניהול נוח ויעיל של התורים וההתראות הנשלחות למטופלים או להיבטים נוספים הכרוכים בניהול מוסד כזה.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות