פעילות ספורטיבית לילדים: 5 פעילויות שתוכלו לעשות בבית

בין אם מדובר בימי החורף בהם הילדים לא יוצאים לשחק בחוץ כי קר וגשום, או בימי הקיץ החמים, אנחנו מוצאים את עצמנו מנסים להעסיק אותם בתוך הבית. יוצרים איתם יצירות, מרכיבים פאזלים או צופים יחדיו בסדרות וסרטים אהובים. עם זאת, רבים מאיתנו רוצים להנחיל לילדים שגרה ספורטיבית משום שפעילויות ספורטיביות לילדים הינן הכרחיות לשיפור היכולות הפיזיות שלהם וגם למען שיפור היכולות המוטוריות שלהם. אז אילו פעילויות ספורטיביות ניתן לבצע עם הילדים בבית? הכנו לכם רשימה של 5 פעילויות מעולות שמתאימות לא רק לחורף, אלא לכל ימות השנה!

ילדים ואמם מתאמנים בבית על כדורי פילאטיס

אימון יוגה

אחת הפעילויות המהנות לילדים וגם להורים היא פעילות ספורטיבית שבה מתרגלים יוגה. יוגה כידוע היא פעילות גופנית שבה ניתן להאריך שרירים, להגמיש את הגוף, ואף לחטב אותו. יוגה גם מחממת את הגוף בחורף ומכניסה בנו המון אנרגיות הן נפשיות והן פיזיות. על מנת להתחיל בפעילות כזאת עם הילדים מומלץ לצפות בתחילה בסרטונים ליוגה למתחילים ולהתחיל לתרגל את התנועות על בסיס קבוע. לאחר מכן יש להמשיך ולהעלות את רמה האימון תוך שמומלץ ביותר לצאת בכל זאת מהבית לכמה אימוני יוגה עם הילדים ומכאן להמשיך לתרגל את הפעילות לבד בחמימות הבית.

אימון פילאטיס

תרגילי פילאטיס לילדים מסייעים מאד לילדים ולמבוגרים לשמור על יציבה נכונה, הם מעולים להגמשת הגוף, להארכת השלד, לעבודה על שרירי הגוף והשרירים המייצבים והם אף מעולים לחיטוב הגוף. אימון פילאטיס לילדים והורים יכול להיעשות בצורה עצמאית גם כן על ידי צפייה בסרטוני פילאטיס להורים ולילדים המצויים ברחבי הרשת, אשר באמצעותם ניתן להבין כיצד אפשר להתעמל יחד. בנוסף מומלץ לצאת לכמה שיעורים משותפים בסטודיו שגם יחזקו את הקשר עם ילדכם, וגם יאפשרו לכם ללמוד את הטכניקה עם מדריך, כך שאחר כך תוכלו להתאמן בבית עם הילדים.

משחק בכדור

אם יש לכם שטח בתוך הבית שבו אין דברים שבירים, אחת הפעילויות המומלצות לחורף היא משחק כדור. כאשר משחקים בכדור בין אם מדובר במסירות, קליעה לסל קטן, משחק במטקות ועוד, ניתן לחמם את הגוף, לעבוד על הפעילויות המוטוריות של ילדכם, וליהנות מאימון גופני כיפי, יעיל ומוצלח שגם יעבוד על סיבולת לב ריאה וגם על הגמשת הגוף.

משחקים ביתיים

משחקים שמתאימים לבית כמו טרמפולינה קטנה, 'טוויסטר', לוח ריקודים ועוד, כולם מאפשרים פעילות גופנית מהנה לילדים והורים. באמצעות המשחקים המאתגרים אתם והילדים שלכם יכולים לקפוץ, לרקוד, להגמיש את הגוף, לצחוק ולהתחבר. פעילויות כאלה יכולות להמשך כמה שעות טובות מבלי שתשימו לב! משחקים מסוג זה יתאימו למי שיש סלון גדול, מרפסת סגורה או חלל למשחקים בתוך הבית.

משחק מול הX בוקס

זה נכון שהמגמה של הורים רבים היא להוציא את ילדיהם ממסכים אפילו בימי החורף שקר. עם זאת במידה ואתם לא מוצאים פעילות ראויה לילדכם, תמיד ניתן לקנות משחקי כושר, ריקוד ותחרות באקס בוקס. באמצעות פעילויות כאלה הילדים שלכם אולי יהיו צמודים למסך, אבל לפחות הם יפעילו את גופם בהצמדות הזאת.

בחרו יחד עם הילדים את הפעילויות שאליהן הם הכי מתחברים ונסו לשלב אותן בסדר היום המשותף שלכם. מעבר לפעילות גופנית מהנה ובריאה, תזכו גם בזמן איכות משותף.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות