טיפול טבעי לנשירת שיער: איך מעודדים צמיחה מחודשת?

טיפול טבעי לנשירת שיער

נשירת שיער היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר. אם בעבר נדרש לבצע פעולות קיצוניות, כיום ניתן בהחלט להיעזר בטיפולים טבעיים לצורך עידוד הצמיחה. מהם המוצרים ומה חשוב לדעת לפני השימוש? על כך – במדריך המקוצר הבא.

נשירת שיער: כך תוכלו להתגבר על הבעיה באמצעים טבעיים

אין ספק כי נשירת שיער מהווה בעיה אסתטית אשר משפיעה לא רק על הביטחון העצמי, אלא גם על תחושת הערך העצמי. מדובר בבעיה שמתרחשת הן אצל גברים והן אצל גברים, כאשר אצל נשים מדובר בבעיה שכיחה יותר. נשירת שיער עלולה להתרחש בעקבות שינויים בהרגלי התזונה, מתחים, בעיות בריאותיות, נטילה של תרופות כמו גם הפעלת לחץ על השיער בדמות החלקות, שימוש במסלסל ועוד. אם בעבר הבעיה הסתכמה ברכישה של פאה או לחילופין פרוצדורה של השתלת שיער, כיום ניתן בהחלט להיעזר בעולם הרפואה האלטרנטיבי. באמצעות טיפולים טבעיים ניתן בהחלט לעודד את קצב צמיחת השיער, לחזק את סיבי השיער ובהתאם לכך להתמודד עם הנשירה. אם אתם מתמודדים עם נשירה, הטיפולים הבאים הם בשבילכם:

שימוש בוויטמינים לצורך עידוד צמיחת השיער

תחילה נציין כי ויטמינים לצמיחת שיער מהירה מהווים חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח. כך לדוגמה, ויטמינים מקבוצת B מסייעים באספקה של חמצן לעור הקרקפת, ועל כן באמצעות נטילה קבועה שלהם ניתן לספק לגוף עידוד ותמיכה לצורך ייצור של דם לקרקפת – ובהתאם לכך יצירה של גדילה מחודשת של קצוות שיער. שימו לב כי אתם רוכשים ויטמינים דרך חנות מקצועית ובעלת המלצות, וכי הוויטמינים הם ייעודים לצורך נשירת שיער, כמוצר משלים.

ויטמינים לצמיחת שיער מהירה

מסכות טבעיות

בבית תוכלו להכין מסכה טבעית, לצורך שיקום השיער. שמן קוקוס לדוגמא מכיל נוגדי חמצון גבוהים, ולכן ברשת ניתן לראות לא מעט בלוגריות ומובילות דעת קהל אשר משתמשות במסכות טבעיות על בסיס שמן קוקוס לצורך עידוד צמיחת השיער. ברחבי הרשת ניתן לאתר בקלות מסכות אותן ניתן להכין בבית, ובהתאם לכך ליצור שגרת טיפוח המתואמת למצב של נשירת שיער על בסיס של שמן קוקוס, שמן דבש ועוד.

רכישה של שמפו ומרכך טבעיים לשיער

ברחבי הרשת ניתן לבצע רכישה של שמפו ומרכך ייעודים לנשירת שיער. מדובר בשמפו ומרכך עם חומרים פעילים השומרים על קרקפת נקייה, כמו גם מסייעים לצורך גירוי הקרקפת לצורך ייצור מחודש של שיער. נוסף לכך, מדובר לרוב בחומרים טבעונים לחלוטין, ולכן התוצאה אותה ניתן לקבל היא בהחלט משביעת רצון.

עיסוי הקרקפת

פעולה פשוטה וטובה לצורך עידוד צמיחת השיער היא באמצעות עיסוי הקרקפת, כך שניתן יהיה להזרים דם לאזור. ניתן להשתמש בשמן לצורך החדרה של לחות, ובהתאם לכך חיזוק שורש השיער. שימו לב כי הפעולה של העיסוי צריכה להתבצע בעדינות, כדי לא לגרום לקרעים בשורש השיער.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות