כבר לא סטייה: סאדו מאזו הוא אחת האפשרויות הפופולריות להעשרת חיי המין

סאדו מאזו

הלהבה של המיניות היא להבה אותה צריך לתחזק באופן קבוע, וזאת בשל העובדה המצטערת כי התשוקה והמיניות המוגברת בתחילת מערכת היחסים דועכת ככל שמתקדמים במערכת היחסים. למעשה, זוגות רבים ובוודאי גם אתם חווים שחיקה בחיי המין שנובעת בשל לא מעט סיבות: שגרה שוחקת, ניהול חיי משפחה ועבודה ועוד. אולם, חשוב לדעת כי ישנן לא מעט אפשרויות לרענן וחידוש של חיי המין, כאשר אחת מהאפשרויות היא באמצעות רכישה של מוצרים שמגיעים מעולם הסאדו מאזו. אפשר להשיג אותם אונליין, הם קלים לתפעול ומהווים יכולת אמיתית ליצור תשוקה מחודשת ביניכם כבני זוג – כחלק מיצירה של שליטה והתמסורת שמובילה בסופו של דבר ליצירת חוויה מחודשת ועוצמתית ביניכם כבני זוג. מדובר בז'אנר שהצליח בשנים האחרונות להפוך לחלק בלתי נפרד מהמיינסטרים, וכעת גם אתם יכולים לקבל הצצה לתוך עולם מרתק שבמסגרתו תוכלו לנהל יחסי מין מסעירים ובעלי עניין, באופן דיסקרטי ועם הסרה של מחסומים רגשיים ונפשיים שלא פעם מונעים מכם את המיניות והתשוקה המסעירה שמגיעה לכם.

סאדו מאזו: לא מה שחשבתם

עד לפני מספר שנים מבוגרים שהתנסו באביזרי סאדו מאזו נתפסו בעיני הציבור כאנשים סוטים שאוהבים להכאיב האחד לשני. מדובר בטעות, בשל היותו של ז'אנר הסאדו מאזו ז'אנר שמצליח לעורר מחדש את המיניות באמצעות סיפוק הדדי שמגיע לידי ביטוי באמצעות יחסי שליטה, כניעה והתמסרות אשר מהווים את הבסיס להתנהגות המינית הזו. מאז יציאתו של הספר חמישים גוונים של אפור ניתן להבחין כיצד הסאדו מאזו שנתפס כסטייה הפך למיינסטרים, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה של מטפלים מינים מוכרים שהסבירו כי יחסים המבוססים על סאדו מאזו שבמסגרתם יוצרים בני הזוג יחסים של שליטה וכניעה, כחלק מהבנה כי התמסרות מוחלטת האחד לשנייה מהווה את המפתח להעשרת חיי המין, בוודאי לזוגות ותיקים. תתפלאו לדעת אבל גם זוגות מבוססים שמחזיקים במשרות נחשקות לקחו חלק בפעילות מינית המבוססת על אלמנטים מעולם הסאדו מאזו, בעיקר בחו"ל. אולם, בזכות הקמה של חנויות המתמחות בתחום כיום אפשר לקיים את הפעילות הזו גם כאן בישראל וללא צורך ביציאה מהבית, ובהתאם לכך ליצור מערך מחודש של חיי המין שיכולים לקבל בזכות הפעילות הזו שדרוג משמעותי המושתת על כללי משחק ברורים וקבועים.

אביזרים – דרך נהדרת לשדרוג חיי המין

היכולת להשתמש באביזרי מין לטובת שדרוג חיי המין היא לא חדשה, אולם השימוש באביזרים מעולם הסאדו מאזו הם בהחלט כן. מדובר באביזרים שנועדו ליצור בעבור שני בני הזוג חווה זוגית מועצמת המבוססת קודם כל יחסי אמון ועל כללי משחק ברורים, מתוך מטרה להגיע לעונג מיני המתבצע באמצעות יחסים של שליטה כמו גם כאב וסבל. כאשר אנו מתכוונים לכאב וסבל אין מדובר באלימות אלא במקום של פתיחות מינית שמגיעה לידי ביטוי באמצעות האביזרים אותם ניתן כאמור לרכוש אונליין.

לפני שאתם ממהרים לבצע רכישה, חשוב ליצור שייח פתוח ביניכם ולקבוע  מילת קוד המקובלת על שניכם, מתוך מטרה להפסיק במידה ואחד מכם מרגיש שלא בנוח. המטרה כאן היא לא רק לגוון את יחסי המין שלכם, אלא גם ליצור מערכת מחודשת של תשוקה ואינטימיות עזה ובעלת ערך מוסף, לא מעט בשל היכולת לתקשר האחד עם השנייה כמו גם ליצור מערכת יחסים מינית המבוססת על איזון אך גם על יכולת ליצור עניין בזכות אביזרים וכן יחסים מסקרנים שיכולים לחולל שינוי עצום לא רק במרקם המיני אלא גם בזוגיות. על כן, מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם ליצור יכולת לגוון ולהעשיר את חיי המין, כל זאת במינימום מאמץ אבל עם פתיחות מחשבתית שנועדה לייצר יחסי אמון מחודשים ובהתאם לכך גם יחסי מין המעוררים את שני הצדדים ואשר גורמים לכל אחד מבני הזוג לחוש נחשק ועוצמתי.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות