לוחות סולאריים על גג פרטי: לכסות את חשבון החשמל וגם להרוויח!

לוחות סולאריים הפכו זה מכבר לאחד הטרנדים האקולוגיים הבולטים, וזאת בשל האפשרות להשתמש בשמש לצורך ייצור חשמל שאינו מזהם כמו גם בשל העובדה כי ניתן להרוויח מהצבת הלוחות לא מעט כסף. מתעניינים בתחום? זה הזמן להצטרף למהפכה ואפילו להרוויח.

להרוויח כתוצאה מייצור חשמל עצמאי: כך תעשו זאת

הקמה של לוחות סולאריים דרך חברה מקצועית המלווה את התהליך מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לכסות את חשבון החשמל כמו גם להרוויח כסף. לא מסתדר לכם? ובכן, הסיבה לכך היא שרבים אינם מודעים לעובדה כי הקמה של לוחות יכולה להתבצע באופן מהיר ובתנאי מימון נוחים, כאשר חברת החשמל מציעה בעבור מי אשר בבעלותו לוחות שני מסלולים: קבלת החזר כספי על הפרש בין צריכת החשמל דרך החברה לבין הייצור דרך הלוחות או קבלת 27 אגורות בעבור כל קילו וואט, כאשר התשלום עצמו מתבצע ע"פ הייצור עצמו. מדובר בבשורה של ממש בעבור קהל הצרכנים, כאשר ניתן לוותר על התלות בחברת החשמל, ולהתחיל לייצר חשמל באופן עצמאי. החזר השקעה מאנרגיה סולארית יכול להתגלות כמשתלם במיוחד, בשתי הדרכים.

לוחות סולאריים על גג פרטי לכסות את חשבון החשמל וגם להרוויח-

תוך כמה זמן ניתן להחזיר את גובה ההשקעה?

לרוב, ניתן להחזיר את גובה השקעה בעבור ההקמה בתוך מספר שנים, כאשר התשואה אותה תקבלו כתוצאה מהייצור העצמאי עומדת לרוב על ממוצע של 13%. צרכנים שהחלו להשתמש בלוחות סולאריים דיווחו על ירידה ממשית בתשלום חשבון החשמל, אחת ההוצאות הכבדות ביותר בעבור כל משק בית. ביחס לזה שמדינת ישראל שטופת שמש, ניתן להסתמך על פעולת הייצור ברוב ימות השנה ובהתאם לכך לקדם את פעולת החיסכון באופן משמעותי. כך לדוגמה, אם יש בבעלותכם גג בהיקף של 100 מטר, תוכלו לחסוך כמעט 10,000 ₪ כל שנה – בחישוב מצטבר מדובר בהשקעה משתלמת לכל הדעות.

קבלת מימון לצורך הקמת לוחות

בעבר, הקמה של לוחות סולאריים הייתה יקרה כמו גם בירוקרטית. אולם, בשנת 2016 הסירה ממשלת ישראל את המגבלות שחסמו את היכולת שלכם כצרכנים להקים לוחות מתוך הכרה בחשיבות של האנרגיה המתחדשת, ולכן כיום באמצעות ליווי מצד חברה מקצועית ניתן לבצע את התהליך באופן מהיר ואפילו עם קבלת מימון חלקי לצורך ביצוע ההשקעה הנאמדת לרוב על ממוצע של 70,000 ₪, תלוי בגודל הגג וכן במספר הלוחות אותם מתקינים.

לסיכום, אין ספק כי מדובר בדרך מצוינת גם לעשות עסקה עם חברת החשמל דרך קבלת החזר כספי או נקודות זיכוי כמו גם לצורך תרומה אמיתית לאיכות הסביבה. כידוע, ייצור חשמל נחשב למזהם, ובעידן שבו רבים מבינים כי נדרש לבצע פעולות מתקדמות לצורך ייצור חשמל אקולוגי המבוסס על קרינת השמש, כפי שמתבצע באמצעות לוחות סולאריים אותם מתקינים בעלות כספית נוחה המגלמת בחובה אפשרות לקבלת תשואה נאה לאורך שנים רבות, כפי שיעידו מאות הישראלים שכבר התקינו לוחות על הגג.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות