צריכים מאלף כלבים?

8 בנובמבר 2012 | כותב: | פורסם בקטגוריה אילוף בעלי חיים

יש לכם גור קטן בבית? אתם בטח רוצים לתת לו חיים טובים אבל אחרי ימים ספורים מתחילים לגלות שזה לא כל כך פשוט: צריך לדאוג לאוכל מתאים, לעשות טיול על הבוקר, להוריד שערות מהספה ואפילו לדאוג לכמה צעצועים.

מה צריך לדעת על טיפול בחתול או כלב? אילו דגשים נוכל להציע לכם על חינוך גורי כלבים? הכנו לכם מספר דגשים שיסייעו לכם להבין יותר ולדעת איך לגדל ולאלף כלב.

חייבים לאמץ גור? ראשית, בדקו האם אתם יכולים לגדל כלב, יש לכם בכלל זמן? יש לכם ילדים בבית? גידול בעל חיים יוצר שינויים בבית למשל: טיול לצרכים בכל בוקר קניית אוכל מתאים וגם המון תשומת לב. אם זמנכם אינו מאפשר לכם את כל זה רדו מהרעיון.

איזה כלב בא לכם? תלוי במצב המשפחתי אם בבית יש ילדים מומלץ לקנות כלב חברותי וביתי, אם אתם יותר בקטע של סגנון אחר כלב רוטווילר יכול להיות מעניין . בכל אופן כדאי לאמץ כלב שיתאים לכם.

לאלף? אל תוותרו על אילוף הכלב, היום זה פשוט יותר ואפשר לאלף את כל סוגי הכלבים, חינוך מקצועי יעזור לכם רבות ואף יסייע לכם ליהנות יותר מהכלב החדש. בעיות אגרסיביות, חינוך לעשיית צרכים ועוד, היום אפשר ללמד את כלבכם לעשות הכל.

מה הדרך למצוא פנסיון כלבים טוב? המלצות אמינות וכנות שאלו חברים טובים ומכרים אולי יש להם המלצה על מאלף מקצועי אם התשובה חיובית, בררו גם ברשת כמו תמיד, בירור קטן לא מזיק בכלל. בדיוק כמו בכל תחום גם פה צריך לבדוק מבצעים.

מקצועי או בבית? יש המעדיפים לאלף את הכלב לבד, לפעמים זה הולך אבל לרוב לא ובמקרים שכן , התוצאה לא מחזיקה מעמד. לכן מומלץ להוציא להשקיע סכום לא גדול שמחזיר את עצמו תוך זמן לא רב.

אחזקת בעלי חיים זה גם הוצאות כספיות קבועות וצריך לחשוב על זה לפני, אם זה מתאים לכם ואתם כן רוצים לאמץ כלב, כדאי לכם ללכת גם על פנסיון כלבים בצפון. נסכם: כדאי לקרוא חוות דעת אל מאלפים מקצועיים ולמצוא מחירים טובים. לחברו הטוב ביותר של האדם מגיע את הטוב ביותר!.

כותב:

הכותב הזה פרסם 14 מאמרים עד כה. עוד מידע על הכותב יגיע בקרוב.

כתיבת תגובה

יש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.

מאמרים נוספים בקטגוריה ‘אילוף בעלי חיים’