מסחר בישראל

12 בינואר 2013 | כותב: | פורסם בקטגוריה שוק ההון

במאמר זה ניידע אותך כיצד לבצע מסחר בבורסה בישראל.
הרצון להשיג מקור הכנסה נוסף בקרב אזרחי ישראל הולך וצובר תאוצה, בעיקר לאור יוקר המחיה והמחאה החברתית.
אנו רואים יותר ויותר אזרחי ישראל פונים לבצע מסחר בבורסה לצורך השלמת הכנסה.

לצערנו הרב, חלק מהמשקעים מפסידים את כספם מאחר והם לא לקחו בחשבון כי מסחר עצמאי כמו כל אחד מתחומי החיים דורש הכנות מקדימות וידע מקדים.

כיצד לבצע מסחר בארץ ?

על מנת לבצע מסחר עצמאי בישראל עליך לפתוח חשבון אצל אחד מחברי הבורסה, בית השקעות או בנק.אנו לא ממליצים לך לפתוח חשבון למסחר דרך הבנק מאחר והם גובים עמלות מסחר גבוהות במיוחד וכאלה שאינן קיימות כאשר אתה סוחר אצל חבר בורסה שהוא בית השקעות.

לאחר שפתחת חשבון למסחר עליך להפקיד לו כסף על מנת לסחור בבורסה, לאחר ההפקדה תקבל מערכת מסחר שתאפשר לך לקנות ולמכור ניירות ערך.  טכנית זהו ! אתה יכול לסחור בבורסה ! מעשית הדרך עוד ארוכה !

אם תסחר בבורסה ללא הכנה מוקדמת קרוב לוודאי תפסיד את כל כספי השקעתך .

כיצד להתכונן לסחר בבורסה ?

1.עליך ללמוד להכיר את אפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו ככל הניתן, זכור ככל שתכיר את התנהגות אפיק ההשקעה שלך טוב יותר, תרוויח יותר.

2.
לפני שתתחיל לסחור עם כסף אמתי אנו ממליצים לך לסחור באמצעות סימואלטור מסחר, תוכל להתאמן בביצוע מסחר עצמאי ללא תשלום " דמי לימוד"

3.
מערכת מסחר היא הקשר שלך לבורסה, ככל שמערכת המסחר מתקדמת יותר כך תהנה מיתרונות רבים יותר על פני משקעים אחרים שגם הם בדיוק כמוך רוצים להרוויח כמה שיותר כסף מהמסחר.

כיצד לקבל מערכת מסחר אוטומטי ? 

זה פשוט ! על מנת לקבל מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום כל שעליך לעשות הוא לבקש מבית ההשקעות שדרכו אתה סוחר מעוניין לסחור. מערכת מסחר אוטומטי המתממשקת למערכת ה FMR ,  בית השקעות אשר אינו מעניק לך מערכת מסחר אוטומטי כחלק מחבילת שירותי מסחר שהוא מעניק לך חוסך על גבך ומשאיר אותך לסחור בעמדה נחותה יותר לעומת סוחר אחר אשר סוחר באמצעות מערכת מסחר אוטומטי. אין לך כל סיבה להמשיך לסחור דרך בית השקעות כזה, אין לך כל סיבה לפתוח דרכו חשבון !

הנך מוזמן לגלוש לאתר הבית ולהתנסות במערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום וללא התחייבות, כמו כן באתר מסלולי מסחר בבורסה הכוללים עמלות זולות במיוחד, שירותי מסחר מתקדמים ומערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום!

מסחר אוטומטי זה GO4IT

כותב:

חברת GO4IT מתמחים בכול פתרונות המסחר האוטומטי לסוחרים בבורסה בישראל.

הכותב הזה פרסם 1 מאמרים בנתיים.

כתיבת תגובה

יש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.