מלון דירות עתיק בטוסקנה לה מוקיה קאזה וקאנצה

26 ביוני 2013 | כותב: | פורסם בקטגוריה טיולים בחו"ל

La Mucchia casa vacanze

מלון דירות בטוסקנה – "לה מוקיה קאזה וקאנצה" La Mucchia Casa Vacanze

מלון דירות בטוסקנה – "לה מוקיה קאזה וקאנצה" (La Mucchia Casa Vacanze) ,נמצא בחבל ארץ השופע היסטוריה ואמנות . מלון הדירות הטוסקני ממוקם למרגלות העיר האטרוסקית העתיקה קורטונה,שנוסדה על ידי תושבי אומבריה לפני כשלושת אלפי שנים. בית האיכרים העתיק מחולק כיום לתשע סוויטות מפוארות, בסגנון טוסקני, מוקף בשבעת אלפי מ"ר של דשאים, גינות ומטע עצי זית, כמו כן יש מגרש חניה מוגן, מגרש משחקים מהנה לפעוטות ובריכת שחיה מפוארת עם מרפסת סולארית לשיזוף, המשקיפה על העיר קורטונה שבה הטבע וההיסטוריה, מעורבבים זה בזה.

מיקומו האידיאלי של מלון הדירות לה מוקיה, הנמצא בין שדות ירוקים, אך קרוב למרכז העיר קורטונה, בלב ליבה של טוסקנה, מאפשר טיולי כוכב (טיולי יום קצרים) וההוכחה שזאת הינה בחירה מעולה הינו הציון, שמעל מאה וחמישים אורחים נתנו למלון הדירות לה מוקיה באתר הביקורות האמריקני "טריפאדוויזור".

 לכן, לפני שהינכם בוחרים באחד משישים בתי מלון והארחה, כדאי לקרא מה אורחינו כותבים עלינו, ועל חוויותיהם מהשהייה בטוסקנה. "לה מוקיה", בהיותה גם גלריה לאומנות טוסקנית, נותנת לאורחים את האפשרות להנות מיצירות אורגינליות של ציירים מוכשרים המביעים בציוריהם את מה שהושפעו מהנופים המהממים של טוסקנה וקורטונה.

טיולי כוכב ממלון הדירות לה מוקיה הם בדיוק מה שכל האורחים שלנו עושים, וזאת בזכות המיקום האידיאלי של הבנין, קרוב לאוטוסטרדה A1 שמקשרת את רומא לפירנצה וצפונה, בסביבות קורטונה יש עשרות ערים עתיקות וכן אגם בגודל הכנרת, האגם טרזימנו נמצא כעשרה ק"מ מהמלון, דרך היין של מונטפולצ'יאנו מתחילה ממבואות קורטונה ומתמשכת עד לעיר מונטלצ'ינו בעמק האורצ'יה , אפשר להגיע לכל מקום מתוך עשרות הערים בנסיעה של חצי שעה עד שעה.

הערים סיינה, מונטפולצ'יאנו- עיר היין, פיאנצה – עיר גבינות הצאן פקורינו, קורטונה עיר אטרוסקית כשש מאות מטר מעל פני הים, מונטה סן סבינו – מקום הולדת הפייט היהודי סלומון פיורנטינו ובה בית קברות בן שמונה מאות שנים, פיטיליאנו שנקראת ירושלים הקטנה, עיר מקלט ליהודי טוסקנה במאה החמש עשרה, פירנצה, ערש התרבות העולמית, בית מדיצ'י מהמאה החמש עשרה ששלט בטוסקנה והשאיר את חותמו על האנושות כולה, וולטרה וסן ג'ימיניאנו, שתי ערים קרובות עתיקות ויפהפיות, פרוג'יה העיר האוניברסיטאית עם מופעי הג'אז שחוזרים כל שנה בעונות הפסטיבלים ואסיסי, עירו של סן פרנסיסקוס שעל שמו נקראים ערים ואתרים ברחבי העולם, כל אילו ועוד, נמצאים בטווח טיולי יום מלה מוקיה קאזה וקאנצה.

כותב:

הכותב הזה פרסם 2 מאמרים עד כה. עוד מידע על הכותב יגיע בקרוב.

כתיבת תגובה

יש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.