מה התהליך של יצירת זכוכיות מודפסות למטבח ומה טווח המחירים

5 בפברואר 2015 | כותב: | פורסם בקטגוריה ריהוט

מה התהליך של יצירת זכוכיות מודפסות למטבח?

זכוכיות מודפסות למטבח מיוצרות בתהליך מדויק המציע יתרונות רבים. ההדפסה היא על גבי זכוכית מחוסמת, עמידה ונוחה לניקוי ותחזוקה. יש שתי אפשרויות לבצע הדפסה על משטחי זכוכית:

א. הדפסה דיגיטלית – בשיטה הזו מדפיסים ישירות על משטחי זכוכית ייעודיים. השיטה זוכה להצלחה בגלל שהיא מהירה ומשתלמת. הדפסה דיגיטלית מאפשרת בחירה בין מגוון רחב של דוגמאות, תמונות או עיטורים עבור משטחי הזכוכית המיועדים לחיפוי קירות במטבח או בבית. הצבעים הקרמיים בהם עושים שימוש בשיטה של הדפסה דיגיטלית עשויים רסיסי זכוכית ולאחר תהליך החיסום הם הופכים להיות חלק אינטגרלי מהמשטח.

ב. הדפסה על גבי מדבקה – זו שיטה נוספת בה מדפיסים את הדוגמא הרצויה על גבי מדבקה פלסטית. בשלב השני מצמידים את המדבקה עם ההדפס לזכוכית בהתאמה מושלמת. קשה לזהות את ההבדל בין המדבקה לבין המשטח עצמו. הדפסה על גבי מדבקה מאפשרת דינאמיות וגמישות. ניתן להסיר חלק מהמדבקה או במידת הצורך להחליף אותה ולרענן את מראה המטבח בקלות.

טווח המחירים של זכוכיות מודפסות למטבח

עלות הפרויקט של זכוכיות מודפסות למטבח תלויה בצרכי הלקוח, בסוג הזכוכית ובגודל המשטח. הדפסה על זכוכית שקופה רגילה תהיה זולה יותר מאשר הדפסה על זכוכית קריסטל קליר או זכוכית מחוסמת. מהבחינה הזו, העובי של הזכוכית הוא זה שמשפיע בצורה המשמעותית ביותר על עלות הפרויקט.

המחיר של זכוכית רגילה בעובי 4 מ"מ לדוגמא נע בין 160 ש"ח להדפסה על משטח של 40X40 לבין 1,000 ש"ח למשטח של 120X100. המחירים הם להדפסה על זכוכית רגילה בלבד והם צפויים להשתנות גם לאור צורך בפינויים, סביבת עבודה לא נגישה וכן ההלאה. ההמלצה היא להיפגש עם אנשי מקצוע לפני שמחליטים על הדפסה ולשמוע פרטים להתאמה אישית בכל מידה.

 

המאמר נכתב באדיבות חברת NETIN מטבחים מעוצבים במחירים מעולים

כותב:

הכותב הזה פרסם 7 מאמרים עד כה. עוד מידע על הכותב יגיע בקרוב.

כתיבת תגובה

יש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.