חושבים על מתיחת בטן

28 בינואר 2013 | כותב: | פורסם בקטגוריה ניתוחים פלסטיים

קורה לכם שאתם הולכים למסעדה ונדמה לכם שכולם סביבכם בורכו בגנים משובחים? גם לכם קרה שרציתם לעבור ניתוח פלסטי אבל השתפנתם? כידוע, כיום בשביל להתקדם בחיים כדאי להיראות טוב, לא משנה אם אתם בגיל צעיר או בעשור השלישי או מבוגרים מאוד. חזה גדול או בטן גדולה- אפשר לשפר משמעותית באמצעות טיפול מהיר.

לא מעט ישראלים בוחרים בטיפולים פלסטיים, אך לא תמיד הניתוחים מצליחים, על כן שאתם עומדים לעבור ניתוח העלמת ורידים או מתיחת בטן יש לעשות צעד שקול ובטוח. המלצות ומידע בנושא מתיחת בטן ללא ניתוח והמלצות נוספות במאמר הבא.

רוצים בטן שטוחה? רוצים תוצאות טובות? בררו על רופאים מומחים בלבד! קבעו תור לפגישת הכרות ובררו את כל הנדרש: מה הוא אורך הניתוח, מה תקופת ההחלמה הנדרשת תופעות לוואי וחזרה לשגרה. מומלץ שתגיעו לפגישת הכרות עם חבר שיעזור לכם להתרשם מהשיחה עם הרופא המטפל, חשוב גם כן, בקשו לתיק עבודות עם ניתוחים קודמים .

כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? השוו בין מחירם של כמה מרפאות שונות ובקשו לקבל את ההצעה בכתב. ההבדלים בין ההצעות השונות עלולים להגיע גם לאלפי שקלים או לכמה מאות, לפי הטיפול הנדרש. יש לדעת מראש מה מחירו של הטיפול המתוכנן ואילו תנאי תשלום תקבלו. אבל זכרו- המחיר לא צריך להיות הפרמטר היחידי כשבוחרים רופא מטפל.

התרשמות כללית- התרשמו ממידע באינטרנט על הניתוח והרופאים, קבלו פרספקטיבה גם מהפורומים השונים עד שתגיעו להבנה שכיוונכם טוב. יש לדעת מה עומד לקרות, הן מבחינה אסתטית וכמובן מבחינת תהליך ההחלמה. כדאי מאד להכנס לניתוח עם ידיעה ברורה מה עומד לקרות.

תוצאות בשטח- כל הרופאים הפלסטיים ימכרו לכולם את התוצאה הטובה ביותר אבל לצערנו לעיתים המציאות מראה לעיתים גם אכזבות. כדאי שתעשו שיחה עם הרופא ותאום ציפיות ולקבל אינפורמציה בכתב. בנוסף חשוב שתעברו ברצינות על ההסכם ואת הפרטים הקטנים בו כך שתגיעו לטיפול יותר נינוחים ויותר שלווים.

אלפי ישראלים צולחים טיפולי אסתטיקה בחודש. אם אתם חפצים להרגיש יותר שלמים עם עצמכם תאלצו לבחור בקפידה את המרפאה המובחרת ביותר, את הרופא שיעשה עבודה מקצועית ומוצלחת במחיר שיתאפשר לכם. בהצלחה!.

כותב:

הכותב הזה פרסם 3 מאמרים עד כה. עוד מידע על הכותב יגיע בקרוב.

כתיבת תגובה

יש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.