ביטוח מקיף עושים השוואה

11 בנובמבר 2012 | כותב: | פורסם בקטגוריה ביטוח

לכולנו ההוצאות החודשיות רק עולות בכל שנה, חיינו בארץ ישראל יקרים מעל ההיגיון אבל, יש דברים שאנחנו לא מוותרים עליהם- ביטוח למשל. אם אתם מתלבטים לגבי הביטוח- מחפשים ביטוח רק אצל סוכן מקצועי.

כל כמה ימים אנחנו שומעים שמחירי הביטוח עולים משמעותית אבל אפשר למצוא גם פתרונות, רוצים לשלם פחות? מה חשוב לברר על ביטוח מקיף? לפניכם טיפים ועצות על ביטוחים לרכב או בית, איך נכון להשוות מחיר וכיצד למצוא השוואת ביטוח רכב מקיף במחיר הנכון?.

עוד כמה ימים נגמר הביטוח? אין טעם לחכות לרגע האחרון כדאי לבקש הצעות מחיר שבוע לפני שפוליסת הביטוח מסתיימת. ככל שתבדקו מהר יותר תוכלו לבדוק מספר חברות ולעשות השוואה נכונה.

היכן כדאי לעשות ביטוח רכב או דירה? בקשו לקבל הצעות ישירות מהחברות המובילות וגם אצל סוכן מורשה. במקרים רבים הפערים משמעותיים מה שיבטיח לכם הנחה רצינית במחיר ויש גם אבל, חשוב להשוות בין הפוליסות ולא רק במחיר.

סעיפי הביטוח- יש דברים שיכולים להוזיל את המחיר ב- לא מעט כסף כמה דוגמאות: כמה נהגים קבועים יש ברכב? האם יש קודם או איתוראן? אתם רוצים גם ביטוח לגרירה? התופסות מייקרות את הביטוח ועולות כסף ולכן, כדאי לבדוק האם באמת כדאי להתפתות לכל גימיק.

עוד המלצה: כדאי שכל פוליסות הביטוח שלכם יהיו בחברה אחת, במידה וזה ביטוח משכנתא ביטוח מקיף לרכב ביטוחי הבריאות וביטוחים שונים ונוספים. יהיה לכם פשוט יותר להתנהל שכל הביטוחים מרוכזים בחברה אחת ואגב, זה גם אפילו זול יותר.

לייעוץ נוסף התייעצו גם עם אנשים שאתם סומכים על דעתם, האם יש להם רכב בדיוק כמו שלכם? אולי תוכלו לקבל מהם המלצה על סוכנים זולים? ייתכן שכן ואלי לא זה לא יעלה לכם לנסות. אנו חיים במדינה קטנה וכל אחד מכיר מישהו.

לכולם יש התלבטות באיזה סוג של ביטוח לבחור, מקיף או רק צד ג? צריך בכלל רכב חלופי? בגדול, תמיד כדאי ללכת עם ביטוח שמכסה הכל, גם לרכב וגם בביטוח לדירה וכל סוגי הביטוחים.

הטיפ האחרון: מאוד מומלץ לקבל עד ארבע הצעות מחיר, לבדוק את האותיות הקטנות לבחור ביטוח מתאים ותעלו על הכביש בזהירות! אם מתאמצים חוסכים.

כותב:

הכותב הזה פרסם 14 מאמרים עד כה. עוד מידע על הכותב יגיע בקרוב.

כתיבת תגובה

יש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.