אתרי מאמרים

21 בדצמבר 2012 | כותב: | פורסם בקטגוריה קידום אתרים

אתרי מאמרים – למה זה טוב?

פרסום תוכן באתרי מאמרים מועיל לקידום אתרים ועשוי לעשות פלאות לתוצאות האתר במנועי החיפוש, אתרי מאמרים כמו Says מציעים שירות פרסום והפצת מאמרים חינם כך ששיטת הפרסום הנפלאה הזאת הנה חינמית לגמרי.

תארו לכם לקוח שמתעניין בנושא מסוים וקורא מאמר איכותי באותו נושא, הלקוח באופן מיידי יביע עניין רב בשירות או באתר אליו מקושר המאמר שהרי מאמר איכותי, שמספק מידע איכותי מושך את צומת הלב של הקורא ומעניק לו עניין רב יותר בנושא אותו הוא מחפש לבדוק.

 

אתרי מאמרים

 

פרסום באתרי מאמרים למה זה טוב?

הפרסום באתרי מאמרים כמו Says הינו חינמי לגמרי, ההרשמה לוקחת פחות מ-2 דקות ומשתמש אחד יכול לפרסם מספר בלתי מוגבל של מאמרים, בנוסף מאמרים איכותיים מאושרים ומוכנסים לאתר תוך פחות מ-48 שעות, בהתחייבות.

איכות המאמר תקבע את איכות הקישור שיוצא ממנו, ככל שהמאמר יהיה מדורג ומקודם בצורה טובה יותר בגוגל כך הקישור שיצא ממנו יהיה איכותי ואפקטיבי יותר הן מבחינת הלקוח והן מבחינת מנוע החיפוש שסורק את המאמר, לכן יש לכתוב מאמרים איכותיים ככל האפשר.

 

מאמר איכותי, איך עושים את זה?

כדי לכתוב מאמר איכותי יש לכתוב על נושא שיש בו עניין, חשבו מה הלקוח שלכם מחפש וצרו מאמר שעונה על שאלותיו. צרו כותרת עניינית ותוכן עשיר של לפחות 300 מילים, בנוסף הקפידו להשתמש בתתי כותרות בתוך התוכן עצמו, לבנות פסקאות מסודרות ותוכן מאורגן לפי נושאים.

ניתן לשכור שרותי כתיבת מאמרים אם אינכם מעוניינים להתעסק בנושא הכתיבה עצמו, את ההפצה והפרסום ניתן לפרסם באתרי מאמרים כמו אתרינו שמאפשר פרסום חינם לחלוטין.

כותב:

הכותב הזה פרסם 22 מאמרים עד כה. עוד מידע על הכותב יגיע בקרוב.

כתיבת תגובה

יש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.