ארונות הזזה

18 במאי 2013 | כותב: | פורסם בקטגוריה רהיטים

בשנים האחרונות חלה מגמת שינוי גדולה במיוחד בכל הקשור לעיצוב הבית הסטנדרטי. העיצוב השמרני השתנה והפך לעיצוב מודרני ויעיל. זה כמובן בא לידי ביטויים במגוון רחב של רהיטים לבית. במאמר זה נדבר על אחד הרהיטים הנרכשים ביותר – ארונות הזזה.

 למעשה, ארונות הזזה הם חידוש גדול ומשמעותי מהארונות הסטנדרטיים. בניגוד לארונות סטנדרטיים, הנפתחים באמצעות דלתות המורכבות על ציר מרכזי, ארונות הזזה נעים על מסילה. יתרה מזאת, מנגנון התפעול שלהם הוא פשוט ולא מתקלקל, היות שהעומס והלחץ מחולקים באופן שווה על גבי המסילה.

 עצם הפתיחה של ארונות הזזה היא יעילה ובעיקר מאפשרת לחסוך מקום רב בחדר. שכן הארונות לא נפתחים כלפי חוץ, מה שיוצר עוד מקום בחלל החדר ואף מאפשר התקנה של ריהוט נוסף על הארון, כמו למשל מראה גדולה. כך שניתן להסכים על כך, שארונות הזזה הם חסכוניים, נוחים לשימוש וקל לתפעל אותם.

 התקנת ארונות הזזה היא פשוטה ויכולה להתבצע בכל אחד מן החדרים בבית. כל זאת תודות לעיצוב האסתטי שלהם ועצם היותם חסכוניים במקום. כך ניתן לראות בלא מעט בתים, ארונות הזזה במקלחת, במטבח ובחדרי השינה.

 לסיכום, עם הזמן, ארונות הזזה יחליפו באופן גורף את הארונות הסטנדרטיים. בזכות החיסכון, העיצוב והנוחות המקסימאלית שארונות הזזה מציעים, הם הפכו אותם לטרנד חם ופופולארי בכל הנוגע לפתרונות האחסון בבית.

 אם גם אתם מעוניינים ברכישת ארונות הזזה, פנו עוד היום לחברת ר.א ריהוט. החברה מציעה מגוון רחב של ארונות הזזה, במבחר עיצובים וגדלים. להתרשמות מארונות ההזזה שהחברה מייצרת, היכנסו לאתר הבית וצפו בקטלוג הארונות או בקרו אותנו באולמות התצוגה ברחבי הארץ. נציגי החברה ישמחו לתת לכם ייעוץ לגבי רכישת הארונות וכן יספקו שירות מקצועי ואמין.

כותב:

הכותב הזה פרסם 19 מאמרים עד כה. עוד מידע על הכותב יגיע בקרוב.

כתיבת תגובה

יש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.