איפה יש שליכט צבעוני?

12 באפריל 2013 | כותב: | פורסם בקטגוריה בית ומשפחה

איך משפצים דירה? שמתם קצת כסף למטרות שיפוצים? איך לעצב את הבית במסגרת תקציבית מצומצמת? בעזרת עבודות גבס קבלנים טובים וטיפת צבע אפשר להעלות ערכו של הבית בשוק הנדל"ן ולהפוך אותו למרחב המחייה המושלם.

בשביל לעצב את הבית בדיוק כמו שאנו אוהבים בצורה נוחה ונעימה לעין אנחנו חייבים למצוא בעלי מקצוע מוכרים ומנוסים בתחום, אם זה למטרת צבע שליכט או לשיפוץ כמו שליכט אקרילי. תכנון מוקדם והכנה הם המפתח להצלחה. מה אתם רוצים לשפץ? לפניכם מספר טיפים מועילים.

עיצובי גבס- הייתם רוצים לעצב את מראה הבית או הדירה בלי לשבור את הכיס ובמהירות? נישות דקורטיביות ופרויקטים כגון מדפים ומזנונים ישדרגו לכם משמעותית את הבית. הרכבת נישות בקיר אורכת ימים בודדים ועם עלות בסירה יחסית כל דירה ישנה או בית יראו בממוצע עשרים שנה מהגיל האמיתי שלהם.

עיצובים בגבס החלו לאחרונה לתפוס חלק נכבד יותר בשיפוץ הבית אבל כדאי להיזהר, לא כל בעלי מקצוע בתחום הגבס יודעים לעבוד עם גבס. בשביל שהבית יראה מיליון דולר אתם צריכים לשכור רק בעל מקצוע שנותנים שירות רק בתחום. לא בטוחים? בקשו לראות בנוסף תיק עבודות של בעל המקצוע.

מה עם שליכט צבעוני? ולעתים אנחנו רוצים לחדש את בית המגורים מבלי שזה יהיה מורכב ויקר ועדיין שייראה כמו ארמון מפואר ויפהפה, איך זה אפשרי? בעזרת צבע!, היום עם סוגי החומרים, הצבע שקיימים בתחום והשיטות לצביעה החדשות אפשר לקחת כל חלל עייף ולגרום לו להיות מושקע בתעריף נמוך ביותר.

אם אתם רוצים שביתכם ייראה הכי טוב שיש אסור להתפתות ל"מחירי ריצפה", צביעה של בית מלא לרוב לוקחת בערך יום-יומיים והעלות תלויה בסוגי הצבע יחד עם גודל הדירה, ולכן על מנת לגרום לבית בקלות להיראות חדש ומושקע הזמינו אך ורק מקצוענים עם ניסיון.

לשדרוג הדירה במינימום זמן וכסף חשוב לבדוק מחירים, בחרו מספר אנשי מקצוע ובקשו לקבל מהם הצעות מפורטות ביחד עם פירוט העלויות. ובנוסף בשביל להימנע מבעיות הכינו הסכם מסודר בו יופיעו כל הפרטים- לוח זמנים ועלויות ותנאי תשלום.

כותב:

הכותב הזה פרסם 83 מאמרים עד כה. עוד מידע על הכותב יגיע בקרוב.

כתיבת תגובה

יש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.